Kocaeli Büyükşehir Belediyesi kentte vatandaşların sıkça kullandıkları alanlarda aydınlatma çalışmaları yapıyor. LED’ lambaların kullanılarak hayata geçirildiği ışıklandırmalar Sekapark ve Marina’da bir ışık şöleni ortaya çıkarıyor.

20170503_sekaparkmavi1

CAZİBESİNE CAZİBE KATTI

Büyükşehir Belediyesi tarafından Avrupa’nın en büyük endüstriyel dönüşüm projelerinden biri olan Sekapark, Kocaeli’nin artık bir cazibe merkezi durumunda. Özellikle havaların ısınması ile Sekapark alanı Kocaelililerin dinlenmek için geldikleri ilk yer konumunda. Büyükşehir Belediyesi Fen İşleri Daire Başkanlığı’nın Sekapark’ta gerçekleştirdiği aydınlatma çalışmaları ile bölgenin cazibesine cazibe kattı.

GÖRSEL ŞÖLEN

Marina bölgesine de yapılan ışıklandırmalar ile adeta görsel bir şölen oluşturuldu. Akşam saatlerinde Sekapark ve Marina monte edilen LED’li ışıklandırmalar ile muhteşem bir görüntü ortaya çıktı. Işıklandırmalar vatandaşların da büyük beğenisini kazandı.

460 ADET RENKLİ LED

Çalışmada Sekapark uçurtma tepesine 200 adet korkuluklu LED’li duba monte edildi. Marina sahiline ise 260 adet korkuluklu LED’li duba yerleştirildi. LED’li dubalar 7 ayrı renkte ışıkla aydınlatma sağlayabiliyor.

20170503_sekaparkmavi2

20170503_sekaparkmavi3

20170503_sekaparkmavi4

 

Yorumlar

Yorum Mesajınız