Arama

KAPAT

Site Haritası

Ana Sayfa Site Haritası

TV

İnteraktif medyaya yeni bir soluk getiren LightWorld Tv; yerli ve yabancı üreticiler, aydınlatma tasarımcıları, özel etkinlikler, söyleşiler ve ürün tanıtım çekimleri gibi birçok farklı alana yenilik getirmeyi amaçlar. Tv çekimleri sayesinde, yazılı dilin yetmediği yerlerde, konuyu görsel bir şekilde sunmanıza yardımcı olur.

PROJE

Proje; fikrin ortaya çıkmasından sonra elde edilen bilgiler ışığında projenin amacı, hedefleri, yöntemi, uygulama adımları, çalışma takvimi ve beklenen sonuçların tanımıdır. Sitemizde yayınlanan projeler, sektörün öncü isimleri ve tüm temsilcilerine ulaşarak geniş bir yelpazede hedeflediğiniz kitleye ulaşır ve ayrıca size, güçlü bir referans tanıtımı sağlar.

ÜRÜN

Günlük ortalama 5000-8000 arası değişen ziyaretçi sayımızla, Dünyadan gelen aydınlatma haberleri, makaleler, röportajlar, projeler ve çok daha fazlası ile gündeme yön veren LightWorld Portalı, sıcak bilgiyi anında dağıtma görevini gütmektedir.

HABERLER

Günlük ortalama 5000-8000 arası değişen ziyaretçi sayımızla, Dünyadan gelen aydınlatma haberleri, makaleler, röportajlar, projeler ve çok daha fazlası ile gündeme yön veren LightWorld Portalı, sıcak bilgiyi anında dağıtma görevini gütmektedir.

ETKİNLİK

Konferans, seminer, panel, eğitim, yarışma, kongre, sempozyum ve özel etkinlik gibi her türlü organizasyondan anında haberdar olmanızı sağlar. Sektörün en önemli olaylarını takviminize ya da Outlook’unuza eklemeniz yeterli.

MAKALE

Araştırmacı, Mimar, Aydınlatma firması, Akademisyen ve alanında uzaman kişilerce ele alınan yazılardan haberdar olabilir, konu hakkında görüşlerinizi aktarabilirsiniz.

İHALE

Her gün açılan ilanlı ve ilansız yüzlerce ihale içinden aradığınızı saniyeler içinde bulabilirsiniz. Türkiye geneli tüm kamu ve özel sektör ihale ilanları güncel olarak sizleri beklemekte.

SARI SAYFALAR

Eleman bulmak hiç bu kadar kolay olmamıştı. Doğru işe doğru insan felsefesinden yola çıkarak, firmalar ve iş arayanları en doğru şekliyle buluşturmayı hedefler. Kolayca ilan verebilir, aradığınız kalifiye elemana hızlıca ulaştırır ve istihdamınıza yardımcı olur.

KÜTÜPHANE

Aydınlatma ile ilgili bu güne kadar aklınıza gelmemiş bir çok farklı bilgiyi bulabileceğiniz eğlenceli ve eğitici bir sayfa sizleri bekliyor.

FİHRİST

Aydınlatma firmaları, tasarım firmaları, komponentçiler, akademisyenler, dernek, vakıf, kamu kuruluşları, laboratuvarlar ve fuar firmaları gibi büyük bir bilgi bankası tek tuşla elinizde!

POSTA

500 aydınlatma sektörü, 500 mimari ofis, 400 Elektrik, proje taahhüt firması, 100 belediye ve protokole haftalık gönderilen postalarımız sayesinde; haber, ürün, proje, makale, etkinlik, firma ve röportajların tanıtımını gerçekleştirerek, birinci ve doğru kullanıcılarla iletişime geçiyoruz.

E-BÜLTEN

E-Bülten vazgeçilmez bir pazarlama aracı olduğu gibi tüm ülkelerde yıllardır kullanılmaktadır. Sektörde yer alan tüm güncel gelişmelerden haberdar olmak istiyorsanız lütfen E-bültenimize abone olun ve en son haberler e-posta adresinize gelmesini sağlayın.